Kategorie

 

Oferujemy gniazdka elektryczne, wyłączniki, osprzęt elektroinstalacyjny oraz inne artykuły elektryczne renomowanych firm

Sprzedajemy też oprawy oświetleniowe i źródła światła, kable, przewody, rozdzielnice i ich wyposażenie, automatykę
domową, narzędzia, dzwonki, baterie, złączki instalacyjne

Polecamy nowoczesne i tradycyjne serie osprzętu, m.in. Sonata, Impresja, As, Karo, Akcent, Efekt firmy Ospel,
Legrand Sistena Life, Celiane, Niloe, Valena, Cariva
Schneider Unica Plus, Sedna, Asfora, Prima, Cedar
Kontakt-Simon Basic, Classic, Akord, Simon 54 Premium, Simon 10, Aquarius
Kos Vena, Dante, Bryza, Troll, Hydro
Hager Lumina2, Optima, Fiorena
Wago złączki instalacyjne

eKopel w katalogu Gwiazdor
Opinie o Ekopel.pl na Opineo.pl

Znajdź paczkomat InPost

 

O firmie

Hurtownie Elektryczne KOPEL rozpoczeły działalność handlową w 1988 roku jako Kopel - Kooperacja s. c., stawiając sobie za cel być lepszym od konkurencji. Od tamtej pory pracy zespołu przyświeca hasło – sprostać wyzwaniom, jakie niesie ze sobą wolny rynek. Wszelkie działania zostały podporządkowane temu, aby pozyskane środki były w zdecydowanej części reinwestowane, co pozwoliło na dynamiczny rozwój. KOPEL z rodzinnej firmy stał się nowoczesną, wielooddziałową hurtownią, wyłącznie z polskim kapitałem.

W czerwcu 2001 roku Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. z kapitałem zakładowym w wysokości 500.000,00 zł i siedzibą w Toruniu, przy ul. Polnej 107 przejęła działalność handlową Kopel - Kooperacja s.c. Prezesem Zarządu nowo powstałej Spółki został Zbigniew Srokowski, założyciel i właściciel firmy.

W obecnej chwili Hurtownie Elektryczne KOPEL sp. z o.o. są liderem w swojej branży. Posiadają na terenie Polski dwadzieścia pięć oddziałów oraz powiązany kapitałowo oddział w Wilnie na Litwie. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów.

Ceny podane w sklepie internetowym eKopel  obowiązują wyłącznie w sprzedaży internetowej.